AIDA secties

Waar kan u ons vinden?

De actieve instructeurs voor België zijn:

Philippe Desitter: philippedesitter@proximus.be
Majid Amar: majid.amar@gmail.com
Felice Mastroleo: felicemastroleo@yahoo.fr
Andy Buhl: andy.buhl@mil.be

De actieve secties in Vlaanderen zijn:

Zottegem - Duikschool OK Divers

contact:
Filip West (filipwest@gmail.com)

september-juni:
Woensdag
: 20h - 21h
Zaterdag: 17h - 18h

Antwerpen - zwembad Wezemberg

contact:
Dirk Wouters (dirkwouters3@hotmail.com)
Jeroen Van Haudt (terplan@telenet.be)

Vrijdag: 21.00h tot 22.30h (en op afspraak in het weekend)

put van Ekeren (ENKEL tussen juni - september en na afspraak)*

contact:
Filip West (filipwest@gmail.com)
Jeroen Van Haudt (terplan@telenet.be)

Voor Ekeren zijn een DAN- verzekering en AVOS-vergunning verplicht !

AVOS: https://www.avos.be/site/dagvergunningsaanvraag_form.php

WALLONIE (gelieve de franstalige pagina te raadplegen)