Dank aan onze leden...

Bij deze wens ik alle aanwezigen (leden en bestuursleden) te bedanken voor hun deelname (en de uitgebrachte stemmen) aan de Algemene Vergadering van gisteren. 

Er werden tal van onderwerpen besproken, sommige zaken zijn voor verbetering vatbaar (daar dient ook een AV voor), ideeën werden aangereikt door onze leden en de eerste resultaten van onze enquete werd besproken, met dank aan Thibaud.

We zijn er ons van bewust dat we opnieuw voor een aantal uitdagingen zullen staan dit jaar. De gegeven opmerkingen zullen in beraad worden genomen en het Bestuur zal zich moeten inspannen, zoveel is zeker.

De officiële samenstelling van dit Bestuur, voor 2017, zal jullie binnenkort worden medegedeeld.

Ik hoop ook iedereen terug te mogen zien in Zottegem op zondag 2 april.

 

Met sportieve groeten,

 

 

 

Filip

 

 

AttachmentSize
meeting.jpeg57.46 KB
AIDA logo.jpg5.61 KB